KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186418
nr 1518 6418
Gustava Elisabeth "Elise" Bergman (1842-1924), Signerad G E Bergman, Daterad 1876, Landskap. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:42:46
700 kr
800 kr
900 kr